Киевский Библейский институт

Учебные заведения Церковь Христиан Пятидесятников
Украина Киевская Киев    (id:1427, Добавлен: 27/09/05, Хитов: 0)
Киевский Библейский институт (КБИ) - член Евро-Азиатской Теологической Ассоциации и Евро-Азиатской Акредитационной Ассоциации - это христианское учебное заведение с уровнем преподавания, которое отвечает требованием отечественного и зарубежного образовани
Киевский Библейский институт
Манелюк Сергей Владимирович
Заклад було засновано в березні 1993 року завдяки спільній праці Союзу Християн Віри Євангельської України та Асамблей Божих США.
22 липня 1993 року інститут зареєстровано Радою у справах релігій при Кабінеті Міністрів України як вищий навчальний заклад Союзу ХВЄ України.
КБІ готує духовних працівників, які після закінчення інституту на підставі спільного рішення Правління ВСЦ ХВЄП та Адміністративної ради інституту, направляються для праці в областях України:
- пасторами, проповідниками та євангелістами;
- викладачами Біблії;
- місіонерами.
Молоді люди, які мають покликання на служіння від Господа і мають бажання здобути для цього необхідні знання та навички, мають можливість навчатися в нашому закладі.
Інститут пропонує своїм абітурієнтам трирічні стаціонарні та чотирирічні очно-заочні програми за спеціальністю “Пасторське служіння” та “Християнська освіта”.
Після закінчення інституту випускники отримують диплом бакалавра пасторського служіння або бакалавра християнської освіти. (Програми мають Евро-Азіатську Аккредитацію)
Студенти Київського Біблійного інституту вивчають загальноосвітні, богословські та спеціальні дисципліни, а також беруть участь у практичному служінні в церквах міста Києва та Київської області.
Більшість викладачів інституту закінчили Євангельську теологічну семінарію і мають ступінь магістра Біблії та богослів’я. Загальноосвітні предмети викладають запрошені з різних університетів м. Києва висококваліфіковані спеціалісти, котрі мають наукові ступені кандидатів історичних, педагогічних та філософських наук. Студенти Київського Біблійного інституту вивчають англійську мову й грецьку мову Нового Заповіту. Англійську мову викладають переважно місіонери зі США.
Найвищою посадовою особою КБІ є ректор, а найвищим керівним органом управління інституту є Рада директорів. Адмінрада, педрада та вчена рада вирішують наукові та навчально-методичні питання.
У чотириповерховому будинку КБІ загальною площею близько 2000 кв. м містяться аудиторії, актова зала, бібліотека, їдальня і гуртожиток інституту.
Бібліотека налічує понад 11 тис. екземплярів книг і постійно поповнюється новими виданнями.
Інститут має також власну відеостудію.

Действующие служения:
Библиотека , Используют компьютеры , Молодежное
Музыкальное , Странноприимство ,
Ректор: Манелюк Сергей Владимирович
Богослужения: ул. Онискевича, 3, г.Киев, Украина, 03115
Расписание: С пн-пн в 13 00
Адрес офиса: ул. Онискевича, 3, г.Киев
Режим работы: 10:00 - 18:00
Почтовый адрес: ул. Онискевича, 3, г.Киев, Украина, 03115
Телефоны: +38 0444506000 , +38 0444248739 Факс: +38 0444506007


нет новостей


все новости  Добавить в каталог  |   Добавить статью 
© Церкви.com 2003-2020
Powered by sup4.com
PGT: 0.0503 cек.